Hurdacılara Neler Satılabilir?

Hurdacılık sektöründe öncü firma olarak bütün hurdalar ülkemizin ekonomisine ve doğamıza en faydalı şekilde değerlendirilmektedir. Tamamen bilinçli bir şekilde uzman sorumlular tarafından hurda alım satım işlemi yapılmaktadır. Legal olarak geri dönüşümü yapılan hurdalar sosyal güvenceyle işinde uzman ekipler eşliğinde yapılmaktadır. Tüm hurda çeşitlerini firmamıza online olarak ulaşarak satabilirsiniz. Kablo, elektrik akımını iletmek için kullanılan bir maddedir. Bu iletkenler bakır, demir ve alüminyumdan bir tek tel veya daha ince bir tellerden örülmüş, örgü tel olmaktadır. Bu kablolar; elektrik kabloları, telefon kabloları, anten kabloları, VGA kabloları, Ethernet kabloları, CCTV kamera kabloları, fiber optik kabloları şeklinde kullanılan kablolardır. Bu kabloların yalıtımının içinde bulunan bakır, demir ve alüminyum telleri hurda olarak firmamız tarafından alınmaktadır. Bu elementleri toplayan firmalar dış yüzeyindeki kabloları ve içerisindeki metalleri tekrar kullanıma sunmak üzere kablo hurdası olarak hurdacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamıza en uygun fiyatlar çerçevesinde satmaktadırlar.

hurda alım satım, kablo hurdası, bilgisayar hurdası

Özellikle bakır kabloların geri dönüşümü hem doğanın kirlenmemesi için hem de piyasa geri kazandırılması konusunda çok önemlidir. Kullanım ömrü bitmiş olan tüm elektronik ürünlerinizin hurda alımını da yapmaktayız. Elektronik kategorisi altında bilgisayar hurdası kapsamına giren tüm parçaları almaktayız. Bilgisayarlarınızın kullanma süresi biten ve işlevini yitiren tüm parçaları firmamız nakit olarak almaktadır. Birçok hurda çeşitleri firmamız tarafından uzman sorumlular denetimin de alınmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avrupa Yakası Hurdacıları başlıklı makalemizde Avrupa Yakası hurdacılar, İstanbul Hurdacılar Sitesi ve İstanbul'da hurda alan yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *