DEPOLANACAK ÜRÜNLER

Bir perakendeci için yaptığı meslekteki en önemli konulardan birisi de ticaretini yaptığı eşyaları depolamaktır. Eğer ürünler kaliteli ve ergonomik bir şekilde depolanmazsa işyeri sahibi zarara uğrayabilir, ürünler zarar görebilir ve düzenleri bozulabilir. Sırt sırta raf sistemleri perakendecinin depolama alanında sorun yaşamadan, düzenli bir şekilde, yalnızca bir forklift kullanarak tüm ürünlerini depolamasını sağlar. İki adet dikey modülün arka arkaya gelecek şekilde yerleştirilerek, aralarına çift taraftan raf özelliği görebilecek bağlantıların koyulmasıyla oluşturulan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanıcıların isteği doğrultusunda raf yükseklikleri ayarlanabilir ve depolanacak malın boyutu oranında değiştirilebilir. Böylece depo olarak kullandığınız alanda boşta kalan yüksek yerleri de değerlendirebilirsiniz.

Sırt sırta raf sistemleri, sırt sırta raf sistemi fiyatları, Sırt sırta çıkma raf

Alandan Tasarruf

İsterseniz yerden tavana kadar tüm alanı bu sistem ile donatabilir ve hem mekândan hem de zamandan tasarruf yapmış olursunuz. Tabi ki sırt sırta raf sistemi fiyatları da kullanacağınız alana ve istediğiniz malzemeye göre değişkenlik gösterir. Bu sistemin en büyük faydalarından birisi de portatif olmasıdır. Deponuzu değiştirecekseniz eğer, tek yapmanız gereken parçaları vidalarından ayırmak, taşımak ve yeni deponuzda monte etmektir. Bu sizin hem maddi anlamda hem de işgücü olarak tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca deponuza sıfır olarak bu sistemlerden döşemek zorunda değilsiniz. Yeni deponuzda Sırt sırta çıkma raf kullanabilirsiniz. İşçileriniz için de çok büyük fayda sağlayan bu sistem ile ekonomik olarak fayda sağlarsınız ve deponuzu rahatça düzenleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çıkma Raf Nerelerden Satın Alınabilir? başlıklı makalemizde Çıkma raf nerelerden satın alınabilir, çıkma raf satışı ve Çıkma rafların montajı hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *