Depo raf sistemleri – Çıkma Çelik Raf

Farklı amaçlar için depolarda kullanılabilecek depo raf sistemleri uygulama alanlarında rahat kullanım olanağı ile her şeyin bir düzen içerisinde işleyişine yardımcı olarak işlerinizi çok daha kolay hale getirecektir. Rack sistem olarak da adlandırılan depo raf sistemleri büyük ağırlıkta yük malzemelerinin depolanmasına ve istiflenmesine olanak sağlamaktadır. Paletli ve paletsiz olarak yükleme yapılabilen bu raflar raf başına 5 tona kadar ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Kullanım alanı bakımından tasarruf sağlayabileceğiniz gibi ikinci el çıkma çelik raf sistemlerinden de yararlanarak işletme maliyetlerini kurulum aşamasında düşürebilirsiniz.

depo raf sistemleri, çıkma çelik raf, çelik rafSıklıkla kullanılan raf sistemleri arasında yerini alan depo rafları gerek otomatik gerekse manuel istif makineleriyle uyum içersinde kullanılabilmektedir. İhtiyaç duyulması halinde enine depolama imkanı da bulabileceğiniz sistemlerde taşıma sandıkları veya paletleri rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Gerek endüstriyel alanlarda gerekse farklı ihtiyaçlarınız için farklı uygulama alanlarında geniş bir yelpazede kullanım olanağı bulacağınız depo raf sistemleri farklı ve çeşitli malzemelerde ürünlerin bir düzen çerçevesinde depolanmasına olanak sağlamaktadır. Uzun yıllar dayanımıyla da tercih edebileceğiniz bu sistemleri işletmenizin bir parçası olacak.

Bir önceki yazımız olan Çıkma çelik raf sistemleri başlıklı makalemizde ikici el raf sistemleri, ikinci el çelik raf sistemleri ve ikinci el Çıkma raf hakkında bilgiler verilmektedir.