Çıkma çelik raf sistemleri

İkinci el çelik raf sistemleri, genellikle arşivlerde evrakların korunması için kullanılmaktadır. Farklı standart ve ölçülerde üretimi yapılabilen raf sistemleri arasında en ekonomik olanlar çelik raflardır. Bu sistemlerde önemli olan profil ve tabla kalınlıklarıdır. Rafların taşıyacağı yüklere göre farklı kalınlıklardaki çelik raflar tercih edilmelidir.

İkinci el çelik raf sistemleri, ikinci el Çıkma raf, ikici el raf sistemleriFirmamız ikici el raf sistemleri yerinden sökümünü ve alım satımını gerçekleştirmektedir.   Firmamız, en iyi hizmeti en uygun fiyatlarda sunmayı amaç edinmiş olup, siz müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda farklı renk ve büyüklükte üretim yapmaktadır. Kullanım alanlarına göre değişik fiyat listemiz ve isteğe göre üretim seçeneklerimizle en iyi hizmeti sunuyoruz.

Firmamız ikinci el Çıkma raf sistemleri dışında, kompact arşiv sistemleri, soğuk hava depo raf sistemleri, yapı market raf sistemleri, ağır yük raf sistemleri, ikinci el depo raf sistemleri, ikinci el mini rack depo sistemleri, hafif rack yük raf sistemleri alım satımında da en iyi hizmeti sunmaktadır.  Zengin ürün çeşidi, kaliteli malzemesi, uzman çalışanlarıyla firmamız İkinci el raf sistemlerinde bir numara olmaya devam ediyor.