Çelik Raf Sistemlerinin Avantajları

Çelik dayanıklılığı sebebiyle sanayi alanında, evlerimizde, ticarette ve binlerce alanda kullanılan bir maddedir.  Ürünlerin korunması ve saklanması için çelik çok tercih edilir. Arşivleme ve depolama amacıyla; işletmeler, tedarikçiler, toptancılar, toptan kağıt satışı yapan şirketler, okullar gibi sayısız kuruluş çelik raf sistemleri kullanmaktadır.  Çelik rafların dayanıklılık ve montaj özelliği sayesinde ürünlerin depolanması için birçok faaliyet alanında çelik raf sistemleri vazgeçilmez bir raf sistemi olmuştur.çelik raf sistemleri, 2. el raf fiyatları, Çıkma raf

Çelik Raf Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Çelik raf sistemleri çok dayanıklıdır. Orta ve büyük ölçekli işletmelerde yüksek kapasitede depolama sağlar ,depolanan ürünlerin dayanıklı ve güvenli  şekilde korunmasına yardımcı olur.

Montajlanabilme özellikleri sayesinde her yere taşınabilirler ve her yere montajlanabilirler.

Kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlanabilir. İsteğiniz ebat ve ölçülerde çelik raf sistemi bulmak kolaydır.

  1. el ürün olarak birçok yerde satılmaktadır. 2. el raf fiyatları oldukça uygundur. Aynı zamanda satılmak istendiğinde satımı kolaydır.

Ürün yelpazesi çok boldur. Çıkma raf satın alarak kendi kullanım alanınızda ucuza raf sistemi temin edebilirsiniz.

Paslanmama özelliğine sahip olması ürünlerinizin yapısını bozmamaktadır.

Standart Çelik Raf Ölçüleri

Standart çelik raflar 0,70 mm ve 2mm e kadar üretilmektedir. Raf derinlik ölçülerinde bir standart vardır. Bu ölçüler 26 cm, 31 cm, 3 cm, 59 cm, 75 cm, ve 93 cm dir. Sağdan sola olan çelik raf ölçüleri ise 60 cm, 75 cm, 93 cm’dir.

Çelik raf kullanıcılarının en çok tercih ettiği ebatlar ise 31×93 ve43x93 raf tababalıdır.

Bir önceki yazımız olan Çıkma Raf Sistemlerinin Yaygın Kullanım Alanları başlıklı makalemizde 2. El çıkma raf ve çıkma raf sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *